Myymälän aukioloajat

Ma–Pe 8–17
La 10–15
Myös sopimuksen mukaan.

Yhteystiedot

Jyväs-Caravan Oy
Sorastajantie 6, 40320 Jyväskylä

Puh. 040 0214 400
info@jyvascaravan.fi

Y-tunnus: 0174363-1

Ajoneuvomyynti
040 0407 066
Numero ei vastaanota tekstiviestejä.
myynti@jyvascaravan.fi
Avoinna: Ark. 9–17, La 10–15  tai sop. mukaan

Caravan-huolto
040 0407 055
Numero ei vastaanota tekstiviestejä.
huolto@jyvascaravan.fi
Avoinna: Ark. 8–16.30

Fiat-huolto ja varaosat
040 0407 154
Numero ei vastaanota tekstiviestejä.
fiat@jyvascaravan.fi
Avoinna: Ark. 8–16.00

Varaosat/Tarvikkeet/Lisävarusteet
040 0407 035
Numero ei vastaanota tekstiviestejä.
varaosat@jyvascaravan.fi
Avoinna: Ark. 8–17, La 10–15

Verkkokauppa
verkkokauppa@jyvascaravan.fi

Laskutus
laskutus@jyvascaravan.fi

Henkilökuntamme

Katso suorat yhteystietomme »

Sijainti

Toimitilamme sijaitsevat Jyväskylän pohjoispuolella, Seppälänkankaan teollisuusalueella. Osoite: Sorastajantie 6, 40320 Jyväskylä. GPS: N 62° 17´14″, E 25° 43´25″. Tervetuloa!

 

Laskutusosoite

Käsittelemme jatkossa ostolaskuja sähköisesti. Pystymme vastaanottamaan laskuja verkkolaskuna, paperisena laskuna ja sähköpostin liitteenä tulevana PDF tai TIFF muotoisena laskuna. Suosittelemme, että lähettäisitte laskut verkkolaskuna. Uudet laskutusosoitteemme ovat:

Verkkolaskutusosoitteemme on OVT: 003701743631

Laskuliikenneoperaattorinamme toimii OpusCapita Solutions Oy ja sen välittäjätunnus on E204503

Paperisia laskuja vastaanotamme jatkossa osoitteeseen:

Jyväs-Caravan Oy

PL 21533

00062 LASKUTUS

Tähän laskutusosoitteeseen saa lähettää vain laskuja. Esim. tiedotusten ja markkinointimateriaalin postiosoite pysyy ennallaan.

 

Myynti

Janne Heikura

Myynti
0417309041

janne.heikura@jyvascaravan.fi
Jyrki Lehtonen

Myynti
040 728 6006

jyrki.lehtonen@jyvascaravan.fi
Kari Pienmäki

Myynti
040 0640 139

kari.pienmaki@jyvascaravan.fi
Timo Käyhkö

Myynti
040 0642 699

timo.kayhko@jyvascaravan.fi
Tuomo Käyhkö

Myynti
040 0545 133

tuomo.kayhko@jyvascaravan.fi
Juha Käyhkö

Myynti
040 0642 842

juha.kayhko@jyvascaravan.fi
Joonas Huovinen

Myynti
041 731 0703

joonas.huovinen@jyvascaravan.fi
Simo Käyhkö

Myynti, toimitusjohtaja
040 0769 332

simo.kayhko@jyvascaravan.fi

Huolto, varaosat ja vuokraus

Matias Nironen

Tarvikkeet, varaosat ja lisävarusteet
Reimo ja Kama Fritid - tarvikkeet
Verkkokauppa
0400 601 203

matias.nironen@jyvascaravan.fi
Mauno Pyykönen

Varaosat: Fiat, Solifer, Polar, Poksi, Electrolux, Dometic, Thetford; Webasto, KAHA, akut;
0400 530 125

mauno.pyykonen@jyvascaravan.fi
Henri Nieminen

Varaosat ja lisävarusteet: Hobby, Alde, Trumatic, Primus, Thule Omnistor, Fiamma. Tarvikkeet: Caravan Tukku ja Movera; Teltat Svenska Tält, Dwt, Kampa
040 0601 723

henri.nieminen@jyvascaravan.fi
Tero Mäki

Varaosat: Adria, KABE, Sunliving, Carthago, MORELO
0401244999

tero.maki@jyvascaravan.fi
Seppo Etelämäki

Varaosat: Bürstner, Dethleffs, Sunlight, Globecar
0400 672 699

seppo.etelamaki@jyvascaravan.fi
Anssi Kälviäinen

Fiat-alustahuollot ja -Fiat varaosat
0400 407 154

anssi.kalviainen@jyvascaravan.fi
Antti Poikolainen

Huoltoneuvonta caravanhuollot
0400 103 674

antti.poikolainen@jyvascaravan.fi
Antti Kumpu

Huoltoneuvonta
Varaosat ja tarvikkeet
040 772 7994

antti.kumpu@jyvascaravan.fi
Jouni Sorvari

Caravanhuollot ja vakuutusyhtiö- ja korikorjaukset. Jag betjänar dig också på svenska!
040 5294 830

jouni.sorvari@jyvascaravan.fi

Hallinto

Minna Honkala

Myyntisihteeri
040 7448 802

minna.honkala@jyvascaravan.fi
Tuija Pollari

Kirjanpito,
Myyntisihteeri
040 7448 802

tuija.pollari@jyvascaravan.fi
Jenni Leinonen

Kirjanpito / laskutus
Äitiysvapaalla

laskutus@jyvascaravan.fi
Mikko Käyhkö

Hallituksen pj., talous, henkilöstö, IT, markkinointi
040 0809 004

mikko.kayhko@jyvascaravan.fi

Mekaanikot

Hannu Nieminen

Huolto, mekaanikko

Juha Viinikainen

Huolto, mekaanikko

Kimmo Jukola

Huolto, mekaanikko

Kristian Nieminen

Huolto, mekaanikko

Markus Mutanen

Huolto, mekaanikko

Mikko Muukkonen

Huolto, mekaanikko

Lassi Tarvainen

Huolto,
mekaanikko

Mika Koskinen

Huolto,
mekaanikko

Jarkko Mäki-Kamppi

Huolto,
mekaanikko

Jouko Koivisto

Huolto,
mekaanikko