Asiantunteva henkilökuntamme

Osaavat tekijät takaavat huolitellun työnjäljen ja mutkattoman palvelun. Jyväs-Caravanin henkilökunta on valmiina auttamaan kaikissa tuotteisiin ja palveluihimme liittyvissä asioissa. Soita, lähetä sähköpostia tai jätä yhteydenottopyyntö sivujemme lomakkeella, niin palaamme pian asiaan!

Ajoneuvomyynti

Janne Heikura

Myynti
0417309041

janne.heikura@jyvascaravan.fi
Jyrki Lehtonen

Myynti
040 728 6006

jyrki.lehtonen@jyvascaravan.fi
Kari Pienmäki

Myynti
040 0640 139

kari.pienmaki@jyvascaravan.fi
Timo Käyhkö

Myynti
040 0642 699

timo.kayhko@jyvascaravan.fi
Tuomo Käyhkö

Myynti
040 0545 133

tuomo.kayhko@jyvascaravan.fi
Juha Käyhkö

Myynti
040 0642 842

juha.kayhko@jyvascaravan.fi
Joonas Huovinen

Myynti
041 731 0703

joonas.huovinen@jyvascaravan.fi
Simo Käyhkö

Myynti, toimitusjohtaja
040 0769 332

simo.kayhko@jyvascaravan.fi

Verkkokauppa

Matias Nironen

Tarvikkeet, varaosat ja lisävarusteet
Reimo ja Kama Fritid - tarvikkeet
Verkkokauppa
0400 601 203

matias.nironen@jyvascaravan.fi

Varaosa-, tarvike- ja lisävarustemyynti

Mauno Pyykönen

Varaosat: Fiat, Solifer, Polar, Poksi, CasaCar, Electrolux, Dometic, Thetford; Webasto, KAHA, akut;
0400 530 125

mauno.pyykonen@jyvascaravan.fi
Henri Nieminen

Varaosat ja lisävarusteet: Hobby, Alde, Trumatic, Primus, Thule Omnistor, Fiamma. Tarvikkeet: Caravan Tukku ja Movera; Teltat Svenska Tält, Dwt, Kampa
040 0601 723

henri.nieminen@jyvascaravan.fi
Tero Mäki

Varaosat: Adria, KABE, Sunliving, Carthago, MORELO
0401244999

tero.maki@jyvascaravan.fi
Seppo Etelämäki

Varaosat: Bürstner, Dethleffs, Sunlight, Globecar
0400 672 699

seppo.etelamaki@jyvascaravan.fi

Huoltoneuvonta

Anssi Kälviäinen

Fiat-alustahuollot ja -Fiat varaosat
0400 407 154

anssi.kalviainen@jyvascaravan.fi
Antti Poikolainen

Huoltoneuvonta caravanhuollot
0400 103 674

antti.poikolainen@jyvascaravan.fi
Antti Kumpu

Huoltoneuvonta
Varaosat ja tarvikkeet
040 772 7994

antti.kumpu@jyvascaravan.fi
Jouni Sorvari

Caravanhuollot ja vakuutusyhtiö- ja korikorjaukset. Jag betjänar dig också på svenska!
040 5294 830

jouni.sorvari@jyvascaravan.fi

Hallinto

Minna Honkala

Myyntisihteeri
040 7448 802

minna.honkala@jyvascaravan.fi
Raija Pasanen

Kirjanpitäjä
040 7448 802

raija.pasanen@jyvascaravan.fi
Mikko Käyhkö

Hallituksen pj., talous, henkilöstö, IT, markkinointi
040 0809 004

mikko.kayhko@jyvascaravan.fi

Mekaanikot

Hannu Nieminen

Huolto, mekaanikko

Juha Viinikainen

Huolto, mekaanikko

Kimmo Jukola

Huolto, mekaanikko

Kristian Nieminen

Huolto, mekaanikko

Markus Mutanen

Huolto, mekaanikko

Mikko Muukkonen

Huolto, mekaanikko

Lassi Tarvainen

Huolto,
mekaanikko

Mika Koskinen

Huolto,
mekaanikko

Jarkko Mäki-Kamppi

Huolto,
mekaanikko

Jouko Koivisto

Huolto,
mekaanikko