Asiantunteva henkilökuntamme

Osaavat tekijät takaavat huolitellun työnjäljen ja mutkattoman palvelun. Jyväs-Caravanin henkilökunta on valmiina auttamaan kaikissa tuotteisiin ja palveluihimme liittyvissä asioissa. Soita, lähetä sähköpostia tai jätä yhteydenottopyyntö sivujemme lomakkeella, niin palaamme pian asiaan!

Myynti

Tommi Kuismin

Myynti
050 434 0408

tommi.kuismin@jyvascaravan.fi
Jyrki Lehtonen

Myynti
040 728 6006

jyrki.lehtonen@jyvascaravan.fi
Kari Pienmäki

Myynti
040 0640 139

kari.pienmaki@jyvascaravan.fi
Timo Käyhkö

Myynti
040 0642 699

timo.kayhko@jyvascaravan.fi
Tuomo Käyhkö

Myynti
040 0545 133

tuomo.kayhko@jyvascaravan.fi
Juha Käyhkö

Myynti
040 0642 842

juha.kayhko@jyvascaravan.fi
Simo Käyhkö

Myynti, toimitusjohtaja
040 0769 332

simo.kayhko@jyvascaravan.fi

Huolto, varaosat ja vuokraus

Tero Mäki

Varaosat: Adria, KABE, Sunliving, Carthago, MORELO
Lisävarusteet ja tarvikkeet
0401244999

tero.maki@jyvascaravan.fi
Henri Nieminen

Varaosat: Thule Omnistor, Fiamma, Solifer, Polar, Poksi, CasaCar, Hobby. Tarvikkeet: Caravan Tukku, KamaFritid ja Movera; Teltat Svenska Tält, Dwt, Kampa
040 0601 723

henri.nieminen@jyvascaravan.fi
Mauno Pyykönen

Varaosat: Fiat, Alde, Trumatic, Primus, Electrolux, Dometic, Thetford; akut;
0400 530 125

mauno.pyykonen@jyvascaravan.fi
Seppo Etelämäki

Varaosat: Bürstner, Dethleffs, Sunlight, Globecar
0400 672 699

seppo.etelamaki@jyvascaravan.fi
Anssi Kälviäinen

Fiat-alustahuollot ja -varaosat
0400 407 154

anssi.kalviainen@jyvascaravan.fi
Antti Poikolainen

Huoltoneuvonta caravanhuollot
0400 103 674

antti.poikolainen@jyvascaravan.fi
Jouni Sorvari

Caravanhuollot ja vakuutusyhtiö- ja korikorjaukset. Jag betjänar dig också på svenska!
040 5294 830

jouni.sorvari@jyvascaravan.fi

Hallinto

Minna Honkala

Myyntisihteeri
040 7448 802

minna.honkala@jyvascaravan.fi
Tuija Pollari

Kirjanpito,
Myyntisihteeri
040 7448 802

tuija.pollari@jyvascaravan.fi
Jenni Leinonen

Kirjanpito / laskutus
Äitiysvapaalla

laskutus@jyvascaravan.fi
Mikko Käyhkö

Hallituksen pj., talous, henkilöstö, IT, markkinointi
040 0809 004

mikko.kayhko@jyvascaravan.fi

Mekaanikot

Hannu Nieminen

Huolto, mekaanikko

Juha Viinikainen

Huolto, mekaanikko

Kimmo Jukola

Huolto, mekaanikko

Kristian Nieminen

Huolto, mekaanikko

Markus Mutanen

Huolto, mekaanikko

markus.mutanen@jyvascaravan.fi
Mikko Muukkonen

Huolto, mekaanikko

Lassi Tarvainen

Huolto,
mekaanikko

Mika Koskinen

Huolto,
mekaanikko

Jarkko Mäki-Kamppi

Huolto,
mekaanikko