Myymälän aukioloajat

Ma–Pe 8–17
La 10–15
Myös sopimuksen mukaan.

Yhteystiedot

Jyväs-Caravan Oy
Sorastajantie 6, 40320 Jyväskylä

Puh. 040 0214 400
info@jyvascaravan.fi

Y-tunnus: 0174363-1

Myynti
040 0407 066
Numero ei vastaanota tekstiviestejä.
myynti@jyvascaravan.fi
Avoinna: Ark. 9–17, La 10–15 tai sop. mukaan
Caravan-huolto
040 0407 055
Numero ei vastaanota tekstiviestejä.
huolto@jyvascaravan.fi
Avoinna: Ark. 8–16.30

Fiat-huolto ja varaosat
040 0407 154
Numero ei vastaanota tekstiviestejä.
fiat@jyvascaravan.fi
Avoinna: Ark. 8–16.30

Varaosat/Tarvikkeet/Lisävarusteet
040 0407 035
Numero ei vastaanota tekstiviestejä.
varaosat@jyvascaravan.fi
Avoinna: Ark. 8–17, La 10–15
Vuokraus
040 0620 445
Numero ei vastaanota tekstiviestejä.
vuokraus@jyvascaravan.fi
Avoinna: Ark. 8–16

Verkkokauppa
verkkokauppa@jyvascaravan.fi

Laskutus
laskutus@jyvascaravan.fi

Henkilökuntamme

Katso suorat yhteystietomme »

Verkkolaskut
Verkkolaskutusosoite: OVT 003701743631, NDEAFIHH
Välittäjä: Nordea Pankki

Sijainti

Toimitilamme sijaitsevat Jyväskylän pohjoispuolella, Seppälänkankaan teollisuusalueella. Osoite: Sorastajantie 6, 40320 Jyväskylä. GPS: N 62° 17´14″, E 25° 43´25″. Tervetuloa!

Myynti

Tommi Kuismin

Myynti
050 434 0408

tommi.kuismin@jyvascaravan.fi
Jyrki Lehtonen

Myynti
040 728 6006

jyrki.lehtonen@jyvascaravan.fi
Kari Pienmäki

Myynti
040 0640 139

kari.pienmaki@jyvascaravan.fi
Timo Käyhkö

Myynti
040 0642699

timo.kayhko@jyvascaravan.fi
Tuomo Käyhkö

Myynti
040 0545 133

tuomo.kayhko@jyvascaravan.fi
Juha Käyhkö

Myynti
040 0642 842

juha.kayhko@jyvascaravan.fi
Simo Käyhkö

Myynti, toimitusjohtaja
040 0769 332

simo.kayhko@jyvascaravan.fi

Huolto, varaosat ja vuokraus

Tero Mäki

Varaosat: Alde, Dometic/Electrolux, Fiat, Hobby, Trumatic, Thetford, Primus
Lisävarusteet ja tarvikkeet
0401244999

tero.maki@jyvascaravan.fi
Henri Nieminen

Varaosat: Thule Omnistor, Fiamma, tarvikkeet: Reimo ja KamaFritid, Movera; lisävarusteet, verkkokauppa, vuokraus
040 0601 723

henri.nieminen@jyvascaravan.fi
Seppo Etelämäki

Varaosat: Bürstner, Dethleffs, Sunlight, Globecar
040 0672 699

seppo.etelamaki@jyvascaravan.fi
Asko Pasanen

Huoltoneuvonta korihuollot
Varaosat: CasaCar, Carthago, Solifer, Polar, Poksi
Teltat ja lisävarusteet
040 7329 147

asko.pasanen@jyvascaravan.fi
Jukka Autio

Varaosat: Adria, Fiat, Kabe, Sunliving
Akut, renkaat ja vanteet, multimedialaitteet
Lisävarusteet ja tarvikkeet
040 0530 125

jukka.autio@jyvascaravan.fi
Anssi Kälviäinen

Fiat-alustahuollot ja -varaosat
040 0407 154

anssi.kalviainen@jyvascaravan.fi
Markus Mutanen

Korihuollot
040 7727994

markus.mutanen@jyvascaravan.fi
Jouni Sorvari

Vakuutusyhtiö- ja korikorjaukset. Jag betjänar dig också på svenska!
040 5294 830

jouni.sorvari@jyvascaravan.fi

Hallinto

Minna Honkala

Myyntisihteeri
040 7448 802

minna.honkala@jyvascaravan.fi
Jenni Leinonen

Kirjanpito / laskutus
040 7448 802

jenni.leinonen@jyvascaravan.fi
Mikko Käyhkö

Hallituksen pj., talous, henkilöstö, IT, markkinointi
040 0809 004

mikko.kayhko@jyvascaravan.fi
Martti Käyhkö

Eläkeläinen
040 0647 399

martti.kayhko@jyvascaravan.fi

Mekaanikot

Hannu Nieminen

Huolto, mekaanikko

Heikki Salmijärvi

Huolto, mekaanikko

Juha Viinikainen

Huolto, mekaanikko

Kari Hirsikangas

Huolto, mekaanikko

Kimmo Jukola

Huolto, mekaanikko

Kristian Nieminen

Huolto, mekaanikko

Mikko Muukkonen

Huolto, mekaanikko

Anssi Huttunen

Huolto, mekaanikko

Joel Määttä

Huolto, mekaanikko