Jyväs-Caravan palveluksessasi!

Jyväs-Caravan toimii keskeisellä paikalla Jyväskylässä. Toimipisteeltä löytyvät näyttelyhalli, tarvikemyymälä, varasto sekä vuokraus- ja huoltopalvelumme. Vierailemme myös messuilla ja alan tapahtumissa ympäri Suomen ja ulkomailla.

Ota meihin yhteyttä

Autamme mielellämme kaikissa tuotteisiin ja palveluihimme liittyvissä kysymyksissäsi. Parhaiten tavoitat meidät puhelimitse, sähköpostilla tai jättämällä yhteydenottopyynnön lomakkeella.

Varaosa/tarviketiedusteluissa kerrothan matkailuajoneuvosi merkin, mallin, vuosimallin selvitystä varten. Jos rekisterinumero tai valmistenumero on saatavilla se nopeuttaa ja tarkentaa tiedon saantia. Jos kyselysi koskee jääkaappia tai lämmityslaitetta/kasettiwc:tä tai muuta erillistä laitetta, laitteen tyyppi ja sarjanumero auttaa meitä antamaan vastauksen kysymykseesi.

Muista jättää yhteystietosi, mikäli haluat että sinuun otetaan yhteyttä.

Henkilökuntamme

Katso suorat yhteystietomme »

Ota yhteyttä

Myymälän aukioloajat

Ma–Pe 8–17
La 10–15
Myös sopimuksen mukaan.

Yhteystiedot

Jyväs-Caravan Oy
Sorastajantie 6, 40320 Jyväskylä

Puh. 040 0214 400
info@jyvascaravan.fi

Y-tunnus: 0174363-1

Myynti
040 0407 066
Numero ei vastaanota tekstiviestejä.
myynti@jyvascaravan.fi
Avoinna: Ark. 9–17, La 10–15 tai sop. mukaan

Caravan-huolto
040 0407 055
Numero ei vastaanota tekstiviestejä.
huolto@jyvascaravan.fi
Avoinna: Ark. 8–16.30

Fiat-huolto ja varaosat
040 0407 154
Numero ei vastaanota tekstiviestejä.
fiat@jyvascaravan.fi
Avoinna: Ark. 8–16.30

Varaosat/Tarvikkeet/Lisävarusteet
040 0407 035
Numero ei vastaanota tekstiviestejä.
varaosat@jyvascaravan.fi
Avoinna: Ark. 8–17, La 10–15

Vuokraus
040 0620 445
Numero ei vastaanota tekstiviestejä.
vuokraus@jyvascaravan.fi
Avoinna: Ark. 9–17

Verkkokauppa
verkkokauppa@jyvascaravan.fi

Laskutus
laskutus@jyvascaravan.fi

Henkilökuntamme

Katso suorat yhteystietomme »

Verkkolaskut
Verkkolaskutusosoite: OVT 003701743631, NDEAFIHH
Välittäjä: Nordea Pankki

Sijainti

Toimitilamme sijaitsevat Jyväskylän pohjoispuolella, Seppälänkankaan teollisuusalueella. Osoite: Sorastajantie 6, 40320 Jyväskylä. GPS: N 62° 17´14″, E 25° 43´25″. Tervetuloa!